Úradné dokumenty

    Disciplinárny poriadok

    Slovenského futbalového zväzu

    Pravidlá futbalu

    Súťažný poriadok

    Registračný a prestupový poriadok SFZ

    Rozpis súťaží riadených VsFZ

    Rozpis súťaží riadených ObFZ

    Bergerove tabuľky


Muži ( V.liga VD )

Dorast ( IV.liga SD-A )

Žiaci ( III.liga SŽ-A )

Prípravka

Futbalové zväzy

Východoslovenský FZ

Východoslovenský futbalový zväz

Slovenský FZ

Slovenský futbalový zväz

Tabuľky SFZ

Tabuľky SFZ

Výsledky a tabuľky v sezóne 2018 - 2019

Kategória :

echo '';
onclick = "selkat()"

Odohrané súťažné hracie kolo :


1234567891011121314151617181920212223242526

Zápasy 26.kola

16.06.2019 FK Javorina Rudlov OFK Sečovská Polianka4:3(2:1)
16.06.2019 TJ Družstevník Borov TJ Družstevník Vyšný Žipov12:3(6:1)
16.06.2019 OFK Tatran Bystré FK Kamenica nad Cirochou0:2(0:1)
16.06.2019 ŠK Sačurov TJ Tvarona Ulič14:1(10:1)
16.06.2019 F.O. AJAX Pakostov OFK AGRIFOP Stakčín1:0(0:0)
16.06.2019 OFK Spartak Brekov OcFK Hencovce2:0(1:0)
16.06.2019 TJ Slovan Belá nad Cirochou TJ Jasenov1:1(1:1)

Nasledujúce zápasy

Úplná tabuľka po 26.kole

Kategória : Muži - V.liga VD

Zostupujú : 3 tímy

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. FK Kamenica nad Cirochou26155656:235011332,20,9
2. TJ Jasenov261310336:154910211,40,6-1
3. TJ Slovan Belá nad Cirochou26145753:37478162,01,4-2
4. OcFK Hencovce26126844:25423191,71,0-5
5. ŠK Sačurov261241052:33401192,01,3-2
6. OFK AGRIFOP Stakčín261061042:3436-381,61,3-4
7. OFK Tatran Bystré261131230:4736-3-171,21,80
8. OFK Sečovská Polianka261051152:4735-452,01,8-1
9. TJ Družstevník Borov261031349:4733-621,91,8-2
10. OFK Spartak Brekov26881028:2732-711,11,0-1
11. F.O. AJAX Pakostov26951226:3232-7-61,01,20
12. FK Javorina Rudlov26871132:4531-8-131,21,7-1
13. TJ Družstevník Vyšný Žipov26771233:6228-11-291,32,4-3
14. TJ Tvarona Ulič26521927:8617-22-591,03,3-11

Tabuľka zápasov "DOMA" po 26.kole

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. FK Kamenica nad Cirochou13102136:632-7302,80,5
2. ŠK Sačurov1392241:1229-10293,20,9-3-3
3. TJ Družstevník Borov1392241:1729-10243,21,3-30
4. OFK AGRIFOP Stakčín1384128:1028-11182,20,8-4-1
5. TJ Slovan Belá nad Cirochou1391335:1828-11172,71,4-40
6. OFK Sečovská Polianka1383234:1027-12242,60,8-5-1
7. TJ Jasenov1383223:627-12171,80,5-50
8. OcFK Hencovce1382329:1126-13182,20,9-6-1
9. OFK Tatran Bystré1382321:1326-1381,61,0-60
10. F.O. AJAX Pakostov1381419:1025-1491,50,8-7-1
11. OFK Spartak Brekov1364317:822-1791,30,6-10-3
12. FK Javorina Rudlov1364322:1622-1761,71,2-100
13. TJ Družstevník Vyšný Žipov1346315:1018-2151,20,8-14-4
14. TJ Tvarona Ulič13121015:375-34-221,22,9-27-13

Tabuľka zápasov "VONKU" po 26.kole

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. TJ Jasenov1357113:9222241,00,7
2. TJ Slovan Belá nad Cirochou1354418:191919-11,41,5-3-3
3. FK Kamenica nad Cirochou1353520:17181831,51,3-4-1
4. OcFK Hencovce1344515:14161611,21,1-6-2
5. TJ Tvarona Ulič1340912:491212-370,93,8-10-4
6. ŠK Sačurov1332811:211111-100,91,6-11-1
7. OFK Spartak Brekov1324711:191010-80,91,5-12-1
8. OFK Tatran Bystré133199:341010-250,72,6-120
9. TJ Družstevník Vyšný Žipov1331918:521010-341,44,0-120
10. FK Javorina Rudlov1323810:2999-190,82,2-13-1
11. OFK AGRIFOP Stakčín1322914:2488-101,11,9-14-1
12. OFK Sečovská Polianka1322918:3788-191,42,9-140
13. F.O. AJAX Pakostov131487:2277-150,51,7-15-1
14. TJ Družstevník Borov1311118:3044-220,62,3-18-3

-->

Konečná tabuľka zápasov (jarná časť)

<

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. TJ Slovan Belá nad Cirochou1393135:14306212,71,1
2. OFK AGRIFOP Stakčín1373330:14243162,31,1-6-6
3. FK Kamenica nad Cirochou1373323:12243111,80,9-60
4. ŠK Sačurov1372435:15235202,71,2-7-1
5. OFK Sečovská Polianka1364333:20221132,51,5-8-1
6. TJ Jasenov1357114:722471,10,5-80
7. TJ Družstevník Borov1352624:2017-141,91,5-13-5
8. OFK Tatran Bystré1352611:2117-1-100,91,6-130
9. F.O. AJAX Pakostov1344512:1716-2-50,91,3-14-1
10. FK Javorina Rudlov1335518:2614-4-81,42,0-16-2
11. OcFK Hencovce1334620:1513-851,51,2-17-1
12. TJ Tvarona Ulič1332811:4411-10-330,93,4-19-2
13. OFK Spartak Brekov131578:178-10-90,61,3-22-3
14. TJ Družstevník Vyšný Žipov1314814:467-11-321,13,5-23-1

Konečná tabuľka zápasov (jesenná časť)

Názov klubu Z V R P Body +/-ØØ
1. OcFK Hencovce1392224:102911141,90,8
2. TJ Jasenov1383222:8276141,70,6-2-2
3. FK Kamenica nad Cirochou1382333:11268222,50,9-3-1
4. OFK Spartak Brekov1373320:10243101,50,8-5-2
5. TJ Družstevník Vyšný Žipov1363419:1621031,51,2-8-3
6. OFK Tatran Bystré1361619:2619-2-71,52,0-10-2
7. ŠK Sačurov1352617:1817-4-11,31,4-12-2
8. TJ Slovan Belá nad Cirochou1352618:23172-51,41,8-120
9. FK Javorina Rudlov1352614:1917-4-51,11,5-120
10. F.O. AJAX Pakostov1351714:1516-5-11,11,2-13-1
11. TJ Družstevník Borov1351725:2716-5-21,92,1-130
12. OFK Sečovská Polianka1341819:2713-5-81,52,1-16-3
13. OFK AGRIFOP Stakčín1333712:2012-6-80,91,5-17-1
14. TJ Tvarona Ulič13201116:426-12-261,23,2-23-6

Registered ® Tongel Ivo 2012-2021 and OcFK Hencovce