Futbalová sezóna 2014/2015

Naši muži majstri okresu !

V tejto sezóne sa konečne splnil sen všetkých fanúšikov a podporovateľov našeho klubu. Mužstvo mužov získalo s veľkým náskokom titul Majstra okresu ObFZ Vranov n.T. a postúpilo do V.ligy. Úspech je o to cennejší, že pred začiatkom sezóny nebolo jasné, či sa do súťaže vôbec prihlásime. Našťastie vedenie klubu a obec sa rozhodli správne, vďaka čomu pribudol do vitríny ďalší pohár
O titul a postup sa zaslúžili:

Balint Milan (hosťujúci), Brinda Ľubomír, Černý Jakub, Dobranský Matej (hosťujúci), Dzurina Matúš (od 13.3.2015 v MFK Vranov n.T.), Dzurina Tomáš, Dzurovčin Michal (hosťujúci do 31.12.2014), Eštok Dušan, Eštok Patrik, Gajdoš Jozef, Gajdoš Matúš, Gazdík Jozef, Gaži Slavomír, Hajdúch Ján, Hajdúch Marek, Kmec Marek (hosťujúci do 31.12.2014), Kočiš Ľubomír, Mikita Matúš, Slivka Lukáš (hosťujúci), Štefaňák Peter, Trella Lukáš, Valčo Stanislav, Venceľ Matej, Venceľ Ondrej a Žolna Filip (hosťujúci)

Realizačný tím:

Ing. Valčo Ján (predseda klubu), Bereš Jaroslav (tréner), Tomáš Marek (asistent trénera a ISSF), Fabian Jozef (vedúci mužstva), Bubnár Vladimír (lekár), Eštok Dušan (masér)