NAŠA SÚPISKA

    Ø
    Maľar Daniel
    141,69
    Piskor Roman
    81,17
    Kos Peter
    60,79
    Jakub Matúš
    50,69
    Kmec Miloš
    50,68
    Petro Tomáš
    50,68
    Zubko Maroš
    50,69
    Mikita Matúš
    40,49
    Soták Sebastián
    30,48
    Venceľ Matej
    30,84
    Dzurina Matúš
    10,52
    Venceľ Ondrej
    10,34
    Brinda Ľubomír
    00,07

Vranovská liga v halovom futbale 2019/2020

ZŠ Bernolákova

VHL

VHL

VHL

-->

TOP

Najlepší strelci
14 gólov
Patrik Košuda a Daniel Maľar
ELSATEX Tricolores, Hencovce
13 gólov
Peter Jurov a Šimon Kertis
Metaxis, ELSATEX Tricolores
12 gólov
Pavol Samsely a Šimon Červeňák
RAMEKO, Kanonieri
11 gólov
Matúš Horský
Metaxis
10 gólov
Marek Dobranský a Juraj Ficko
LPP Group, ELSATEX Tricolores


Individuálne ocenenia
Najlepší brankár
Patrik Frindt (ELSATEX Tricolores)
VHL
Najlepší strelec
Daniel Maľar (Hencovce) a Patrik Košuda (ELSATEX Tricolores)
VHL
Najlepší hráč
Matúš Jakub (Hencovce)
VHL

-->

Tabuľka I.ligy - konečná

Názov klubu Z V R P Body+/- ØØ
1.Hencovce970260:3721236,74,1
2.Tricolores970265:3521307,23,9
3.RAMEKO950443:5715-144,86,3
4.Metaxis930653:589-55,96,4
5.LPP Group831451:471046,45,9
6.Kanonieri831441:4910-85,16,1
7.OFK Sečovská Polianka802621:512-302,66,4

Nadstavba - skupina o 1. - 4.miesto

18.01.202017:00 hod.RAMEKOMetaxis4:3(2:1)
18.01.202018:00 hod.TricoloresHencovce1:4(1:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Dzurina Matúš, Jakub Matúš, Kmec Miloš, Kos Peter, Maľar Daniel, Mikita Matúš, Petro Tomáš, Piskor Roman (3), Soták Sebastián (1), Zubko Maroš,
12.01.202016:00 hod.HencovceRAMEKO4:5(3:3)
12.01.202017:00 hod.TricoloresMetaxis6:5(4:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Jakub Matúš, Kmec Miloš (1), Kos Peter, Maľar Daniel, Mikita Matúš, Petro Tomáš, Piskor Roman (2), Soták Sebastián, Zubko Maroš (1),
11.01.202016:00 hod.TricoloresRAMEKO7:6(4:3)
11.01.202017:00 hod.HencovceMetaxis9:5(4:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Jakub Matúš, Kmec Miloš (1), Kos Peter (1), Maľar Daniel (2), Mikita Matúš (2), Piskor Roman, Soták Sebastián, Venceľ Matej (1), Zubko Maroš (2),

Nadstavba - skupina o 5. - 7.miesto

18.01.202016:00 hod.KanonieriOFK Sečovská Polianka9:0(4:0)
12.01.202018:00 hod.LPP GroupOFK Sečovská Polianka5:5(3:2)
11.01.202018:00 hod.KanonieriLPP Group8:5(2:3)

Tabuľka I.ligy - po základnej časti


Názov klubu Z V R P Body+/- ØØ
1.Tricolores650151:2015318,53,3
2.Hencovce650143:2615177,24,3
3.Metaxis630340:39916,76,5
4.RAMEKO630328:439-154,77,2
5.LPP Group630341:34976,85,7
6.Kanonieri611424:444-204,07,3
7.OFK Sečovská Polianka601516:371-212,76,2

Základná časť



7. kolo
05.01.202016:00 hod.MetaxisKanonieri1:6(1:3)
05.01.202017:00 hod.OFK Sečovská PoliankaHencovce1:2(0:0)
05.01.202018:00 hod.RAMEKOTricolores6:13(2:7)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Jakub Matúš, Kmec Miloš, Kos Peter, Maľar Daniel (1), Mikita Matúš, Petro Tomáš, Soták Sebastián, Venceľ Matej (1), Zubko Maroš,


6. kolo
28.12.201916:00 hod.HencovceMetaxis9:8(5:5)
28.12.201917:00 hod.KanonieriLPP Group8:11(1:4)
28.12.201918:00 hod.OFK Sečovská PoliankaTricolores0:5(0:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Dzurina Matúš (1), Jakub Matúš (2), Kos Peter, Maľar Daniel (2), Mikita Matúš (2), Soták Sebastián (1), Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej, Zubko Maroš,


5. kolo
21.12.201916:00 hod.LPP GroupHencovce7:8(3:4)
21.12.201917:00 hod.MetaxisTricolores4:11(3:5)
21.12.201918:00 hod.OFK Sečovská PoliankaRAMEKO6:8(2:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Jakub Matúš (1), Kmec Miloš (2), Kos Peter (1), Maľar Daniel, Mikita Matúš, Petro Tomáš, Piskor Roman (3), Venceľ Matej, Zubko Maroš (1),


4. kolo
15.12.201916:00 hod.MetaxisRAMEKO7:1(4:0)
15.12.201917:00 hod.TricoloresLPP Group4:6(2:3)
15.12.201918:00 hod.HencovceKanonieri9:2(1:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš (1) - Jakub Matúš (1), Kmec Miloš, Kos Peter (2), Maľar Daniel (3), Mikita Matúš, Piskor Roman, Soták Sebastián (1), Venceľ Ondrej, Zubko Maroš (1),


3. kolo
08.12.201916:00 hod.KanonieriTricolores1:13(0:0)
08.12.201917:00 hod.LPP GroupRAMEKO2:4(0:0)
08.12.201918:00 hod.MetaxisOFK Sečovská Polianka10:5(0:0)
Zostava mužstva Hencoviec :


2. kolo
07.12.201916:00 hod.OFK Sečovská PoliankaLPP Group0:8(0:0)
07.12.201917:00 hod.RAMEKOKanonieri6:3(0:0)
07.12.201918:00 hod.TricoloresHencovce5:3(3:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Jakub Matúš (1), Kmec Miloš, Kos Peter, Maľar Daniel, Mikita Matúš, Petro Tomáš (2), Piskor Roman, Soták Sebastián, Venceľ Ondrej, Zubko Maroš,


1. kolo
01.12.201916:00 hod.LPP GroupMetaxis7:10(0:5)
01.12.201917:00 hod.KanonieriOFK Sečovská Polianka4:4(0:0)
01.12.201918:00 hod.HencovceRAMEKO12:3(6:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Jakub Matúš, Kmec Miloš (1), Kos Peter (2), Maľar Daniel (6), Mikita Matúš, Petro Tomáš (2), Piskor Roman, Soták Sebastián, Venceľ Ondrej (1), Zubko Maroš,

Registered ® Tongel Ivo 2012-2021 and OcFK Hencovce