NAŠA SÚPISKA

    Ø
    Maľar Daniel
    273,97
    Venceľ Matej
    142,07
    Jakub Matúš
    111,86
    Soták Sebastián
    102,05
    Petro Tomáš
    82,04
    Kuca
    61,25
    Gazdík Jozef
    31,03
    Jakub Dominik
    11,01
    Kovaľ Martin
    10,25
    Brinda Ľubomír
    00,03
    Dzurina Tomáš
    00,01
    Gašpar
    00,02

II. vranovská liga v halovom futbale 2018/2019

ZŠ Bernolákova

Tabuľka II.ligy


Názov klubu Z V R P Body+/- ØØ
1.Hencovce101000114:35307911,43,5
2.V.I.K.I. Stav1050566:641526,66,4
3.Nižný Hrabovec1042457:6614-95,76,6
4.Hennessy1042459:8214-235,98,2
5.FC Giglovce1022649:748-254,97,4
6.OFK Elevátor Žalobín1020848:726-244,87,2

Jednotlivé kolá



10. kolo
03.02.201912:00 hod.HennessyOFK Elevátor Žalobín10:5(3:3)
03.02.201913:00 hod.V.I.K.I. StavNižný Hrabovec3:7(0:4)
03.02.201914:00 hod.HencovceFC Giglovce11:5(6:2)
Zostava mužstva Hencoviec :


9. kolo
27.01.201913:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínHencovce0:5(0:0)kontumácia
27.01.201914:00 hod.V.I.K.I. StavFC Giglovce4:7(2:3)
27.01.201915:00 hod.Nižný HrabovecHennessy6:10(3:4)
Zostava mužstva Hencoviec :
All stars kola :
Mika (Hennessy) - Malý (FC Giglovce), Magura (Hennessy), J. Mezej (Nižný Hrabovec), Ján Šeba (V.I.K.I. Stav)


8. kolo
20.01.201913:00 hod.Nižný HrabovecOFK Elevátor Žalobín10:9(0:0)
20.01.201914:00 hod.HennessyFC Giglovce5:5(0:0)
20.01.201915:00 hod.V.I.K.I. StavHencovce3:16(0:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Maľar Daniel (5), Venceľ Matej (3),


7. kolo
13.01.201913:00 hod.HennessyHencovce0:5(0:0)kontumačne
13.01.201914:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínV.I.K.I. Stav4:5(3:2)
13.01.201915:00 hod.FC GiglovceNižný Hrabovec3:3(2:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
All stars kola :
Šurin (FC Giglovce) - Ján Šeba (V.I.K.I. Stav), Maďarík (OFK Elevátor Žalobín), Špaller (Nižný Hrabovec), Šofranko (FC Giglovce)


6. kolo
12.01.201913:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínFC Giglovce5:10(1:6)
12.01.201914:00 hod.HencovceNižný Hrabovec12:6(6:4)
12.01.201915:00 hod.V.I.K.I. StavHennessy21:3(9:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Gazdík Jozef, Jakub Dominik (1), Jakub Matúš (1), Kovaľ Martin, Kuca (1), Maľar Daniel (1), Petro Tomáš (2), Soták Sebastián (4), Venceľ Matej (2),
All stars kola :
Brinda (Hencovce) - Soták (Hencovce), Špaller (Nižný Hrabovec), Ulian (FC Giglovce), Funket (OFK Elevátor Žalobín)


5. kolo
06.01.201913:00 hod.V.I.K.I. StavNižný Hrabovec6:3(2:1)
06.01.201914:00 hod.HencovceFC Giglovce21:5(11:2)
06.01.201915:00 hod.HennessyOFK Elevátor Žalobín5:9(3:4)
Zostava mužstva Hencoviec :
Gazdík Jozef (3) - Jakub Matúš (3), Kovaľ Martin (1), Kuca (2), Maľar Daniel (10), Soták Sebastián (1), Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Fedor (V.I.K.I. Stav) - Gajdoš (Nižný Hrabovec) , Maďarik (OFK Elevátor Žalobín), Maľar (Hencovce), Mihalovič (Hennessy)


4. kolo
30.12.201813:00 hod.FC GiglovceV.I.K.I. Stav4:6(2:0)
30.12.201814:00 hod.Nižný HrabovecHennessy7:7(3:3)
30.12.201815:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínHencovce3:4(1:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš (1) - Gašpar , Jakub Matúš (1), Kovaľ Martin, Kuca , Maľar Daniel (1), Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Fedor (V.I.K.I. Stav) - Gajdoš (Nižný Hrabovec) , Maľar (Hencovce), Horgoš (Hennessy), Malý (Giglovce)


3. kolo
22.12.201813:00 hod.Nižný HrabovecOFK Elevátor Žalobín6:2(2:1)
22.12.201814:00 hod.FC GiglovceHennessy3:7(1:4)
22.12.201815:00 hod.HencovceV.I.K.I. Stav9:4(5:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Gašpar , Gazdík Jozef, Jakub Matúš (1), Kovaľ Martin, Kuca (2), Maľar Daniel (4), Petro Tomáš (1), Soták Sebastián, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Palenčík (Nižný Hrabovec) - Magura (Hennessy), Maľar (Hencovce), Horský (V.I.K.I. Stav), Čop (Nižný Hrabovec)


2. kolo
16.12.201813:00 hod.V.I.K.I. StavOFK Elevátor Žalobín11:4(7:2)
16.12.201814:00 hod.HencovceHennessy18:5(8:3)
16.12.201815:00 hod.Nižný HrabovecFC Giglovce5:1(3:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Brinda Ľubomír - Dzurina Tomáš, Jakub Matúš (2), Kovaľ Martin, Kuca (1), Maľar Daniel (5), Petro Tomáš (4), Soták Sebastián (3), Venceľ Matej (3),
All stars kola :
Palenčík (Nižný Hrabovec) - Gordan (V.I.K.I. Stav) , Petro (Hencovce), Magura (Hennessy), Špaller (Nižný Hrabovec)


1. kolo
09.12.201813:00 hod.FC GiglovceOFK Elevátor Žalobín6:7(0:0)
09.12.201814:00 hod.Nižný HrabovecHencovce4:13(0:0)
09.12.201815:00 hod.HennessyV.I.K.I. Stav7:3(0:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Jakub Matúš (3), Maľar Daniel (1), Soták Sebastián (2), Venceľ Matej (3),

Registered ® Tongel Ivo 2012-2020 and OcFK Hencovce