NAŠA SÚPISKA

    Ø
    Maľar Daniel
    151,98
    Venceľ Matej
    141,212
    Gazdík Jozef
    90,910
    Mikita Matúš
    80,711
    Venceľ Ondrej
    81,65
    Soták Sebastián
    70,98
    Dobranský Matej
    61,06
    Mati Miroslav
    62,03
    Černý Jakub
    30,310
    Demčák Anton
    30,56
    Kovaľ Martin
    20,211
    Slivka Lukáš
    20,73
    Tomáš Lukáš
    20,211
    Dzurina Tomáš
    10,34
    Kokoruďa Jakub
    00,010

Vranovská liga v halovom futbale 2017/2018

ZŠ Bernolákova

VHL

VHL

VHL

-->

TOP

Najlepší strelci
42 gólov
Peter Magura
Hennessy
37 gólov
Daniel Hreha
LPP Group
26 gólov
Matúš Horský
Zelená Lagúna
25 gólov
Ján Matta
ILaS Tango
24 gólov
Patrik Košuda a Radoslav Homoľa
Tricolores, ILaS Tango
22 gólov
Kristián Babinský
Kanonieri
21 gólov
Pavol Samsely
RAMEKO
20 gólov
Kamil Špaller
Nižný Hrabovec
19 gólov
Samuel Barna
OFK Elevátor Žalobín

All stars súťaže
Jozef Dudáš (Blaugranas futsal)
VHL
Kristián Babinský (Kanonieri)
Daniel Hreha (LPP Group)
VHL
VHL
Ján Matta (ILaS Tango)
Jakub Polačko (RAMEKO)
VHL
VHL

Individuálne ocenenia
Najlepší brankár
Stanislav Soták (OFK Sečovská Polianka)
VHL
Najlepší strelec
Peter Magura (Hennessy)
VHL
Najužitočnejší hráč
Patrik Košuda (Tricolores)
VHL

Tabuľka

Mužstvo Dukla Kolčaky nenastúpilo na 3 zápasy a zo súťaže bolo vylúčené !

Názov klubu Z V R P Body+/- ØØ
1.RAMEKO121002118:6130579,85,1
2.ILaS Tango1290398:5427448,24,5
3.Kanonieri1290389:5827317,44,8
4.OFK Sečovská Polianka1290390:6327277,55,3
5.LPP Group12813103:6425398,65,3
6.Tricolores1271473:5422196,14,5
7.Zelená Lagúna1251687:10216-157,38,5
8.Hencovce1250787:11015-237,39,2
9.Blaugranas futsal1241758:7213-144,86,0
10.Nižný Hrabovec1241778:9713-196,58,1
11.Hennessy1213873:1076-346,18,9
12.FC Giglovce1212965:1055-405,48,8
13.OFK Elevátor Žalobín12101149:1213-724,110,1

VHL

Jednotlivé kolá



13. kolo
10.02.201813:00 hod.HencovceHennessy12:9(4:3)
10.02.201814:00 hod.FC GiglovceZelená Lagúna9:14(3:9)
10.02.201815:00 hod.KanonieriNižný Hrabovec9:4(4:4)
10.02.201816:00 hod.OFK Sečovská PoliankaBlaugranas futsal5:0(0:0)kontumácia
10.02.201817:00 hod.LPP GroupTricolores3:4(0:2)
10.02.201818:00 hod.ILaS TangoRAMEKO0:7(0:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub (2), Dzurina Tomáš, Kovaľ Martin (1), Maľar Daniel (4), Mikita Matúš, Soták Sebastián (2), Tomáš Lukáš (1), Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (1),
All stars kola :
Petro (RAMEKO) - Magura (Hennessy), Zubko (Tricolores), Hrivňák (Kanonieri), Horský (Zelená Lagúna)


12. kolo
04.02.201812:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínKanonieri1:12(0:8)
04.02.201813:00 hod.Nižný HrabovecOFK Sečovská Polianka5:11(1:3)
04.02.201815:00 hod.HencovceILaS Tango4:16(2:4)
04.02.201816:00 hod.TricoloresFC Giglovce6:6(1:3)
04.02.201817:00 hod.RAMEKOLPP Group8:3(4:1)
04.02.201818:00 hod.HennessyBlaugranas futsal4:4(2:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub, Demčák Anton (1), Dobranský Matej, Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef, Kovaľ Martin, Maľar Daniel (2), Mikita Matúš, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Berenda (Blaugranas futsal ) - Magura (Hennessy), Hudák (FC Giglovce), Ladomerský (RAMEKO), Matta (ILaS Tango)


11. kolo
28.01.201812:00 hod.RAMEKOHencovce14:9(6:3)
28.01.201814:00 hod.HennessyOFK Sečovská Polianka5:10(3:3)
28.01.201815:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínFC Giglovce3:7(1:2)
28.01.201816:00 hod.Zelená LagúnaLPP Group8:12(4:4)
28.01.201817:00 hod.TricoloresILaS Tango3:6(2:3)
28.01.201818:00 hod.Blaugranas futsalKanonieri3:5(1:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kovaľ Martin - Černý Jakub, Demčák Anton (1), Dobranský Matej (1), Gazdík Jozef (1), Maľar Daniel (2), Mikita Matúš (2), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (1),
All stars kola :
Kudža (FC Giglovce) - Hatala (ILaS Tango), Vožný (RAMEKO), K.Babinský (Kanonieri), Dobranský (LPP Group)


10. kolo
21.01.201812:00 hod.HennessyNižný Hrabovec4:13(1:8)
21.01.201813:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínBlaugranas futsal3:12(2:8)
21.01.201814:00 hod.HencovceFC Giglovce7:4(3:1)
21.01.201815:00 hod.TricoloresKanonieri3:6(2:3)
21.01.201817:00 hod.ILaS TangoLPP Group4:5(2:3)
21.01.201818:00 hod.Zelená LagúnaOFK Sečovská Polianka7:8(1:4)
Zostava mužstva Hencoviec :
Gazdík Jozef - Černý Jakub, Dzurina Tomáš (1), Kovaľ Martin, Mikita Matúš, Soták Sebastián (1), Tomáš Lukáš (1), Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (3),
All stars kola :
M.Veselovský (LPP Group) - O.Venceľ (Hencovce), Hirko (OFK Sečovská Polianka), Maďarík (Zelená Lagúna), K.Babinský (Kanonieri)


9. kolo
20.01.201812:00 hod.HennessyZelená Lagúna16:4(5:3)
20.01.201813:00 hod.RAMEKONižný Hrabovec6:5(1:4)
20.01.201814:00 hod.ILaS TangoOFK Sečovská Polianka5:3(2:3)
20.01.201815:00 hod.HencovceBlaugranas futsal3:8(0:1)
20.01.201817:00 hod.TricoloresOFK Elevátor Žalobín5:0(0:0)kontumácia
20.01.201818:00 hod.LPP GroupKanonieri9:4(1:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub, Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef (2), Kovaľ Martin, Maľar Daniel (1), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej,
All stars kola :
Dudáš (Blaugranas futsal) - Fedor (RAMEKO), Hreha (LPP Group), Magura (Hennessy), Malý (FC Giglovce)


8. kolo
14.01.201812:00 hod.LPP GroupHennessy6:6(2:3)
14.01.201813:00 hod.OFK Sečovská PoliankaTricolores6:5(4:2)
14.01.201815:00 hod.FC GiglovceILaS Tango3:11(0:4)
14.01.201816:00 hod.Blaugranas futsalZelená Lagúna3:6(0:3)
14.01.201817:00 hod.Nižný HrabovecOFK Elevátor Žalobín10:5(5:2)
14.01.201818:00 hod.KanonieriRAMEKO9:5(3:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
All stars kola :
Soták (OFK Sečovská Polianka) - Magura (Hennessy), Kurec (Nižný Hrabovec), Mikloš (Zelená Lagúna), Košuda (Tricolores)


7. kolo
13.01.201812:00 hod.FC GiglovceOFK Sečovská Polianka6:9(3:5)
13.01.201813:00 hod.RAMEKOZelená Lagúna12:2(6:0)
13.01.201814:00 hod.ILaS TangoNižný Hrabovec10:5(3:1)
13.01.201815:00 hod.HencovceOFK Elevátor Žalobín10:4(5:1)
13.01.201816:00 hod.LPP GroupBlaugranas futsal11:5(3:2)
13.01.201817:00 hod.HennessyTricolores5:9(2:5)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub, Demčák Anton (1), Dobranský Matej (2), Gazdík Jozef (2), Kovaľ Martin, Maľar Daniel (3), Mati Miroslav, Mikita Matúš (1), Soták Sebastián, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Kokoruďa (Hencovce) - Samsely (RAMEKO), Lipkoš (Kanonieri), Gaži (OFK Sečovská Polianka), Homoľa (ILaS Tango)


6. kolo
07.01.201812:00 hod.KanonieriHennessy8:7(4:2)
07.01.201813:00 hod.TricoloresRAMEKO8:5(6:1)
07.01.201814:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínILaS Tango3:13(0:6)
07.01.201815:00 hod.Nižný HrabovecLPP Group5:12(4:5)
07.01.201816:00 hod.Blaugranas futsalFC Giglovce10:7(2:3)
07.01.201817:00 hod.Zelená LagúnaHencovce8:11(5:6)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Demčák Anton, Gazdík Jozef (2), Kovaľ Martin, Maľar Daniel (2), Mikita Matúš (1), Slivka Lukáš (2), Soták Sebastián (3), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
M.Veselovský (LPP Group) - Ocilka (Blaugranas futsal), Košuda (Tricolores), Hrivňák (Kanonieri), Magura (Hennessy)


5. kolo
30.12.201712:00 hod.OFK Sečovská PoliankaOFK Elevátor Žalobín8:3(2:1)
30.12.201713:00 hod.Blaugranas futsalNižný Hrabovec5:8(1:4)
30.12.201714:00 hod.FC GiglovceRAMEKO4:13(0:6)
30.12.201715:00 hod.LPP GroupHencovce8:6(4:2)
30.12.201716:00 hod.ILaS TangoHennessy12:8(6:5)
30.12.201717:00 hod.KanonieriZelená Lagúna2:5(0:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub (1), Dobranský Matej (1), Gazdík Jozef, Kovaľ Martin, Maľar Daniel, Mikita Matúš, Slivka Lukáš, Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (3),
All stars kola :
Fedor (Zelená Lagúna) - J.Mezej (Nižný Hrabovec), Baran (LPP Group), Matta (ILaS Tango), Magura (Hennessy)


4. kolo
17.12.201712:00 hod.FC GiglovceHennessy4:4(1:2)
17.12.201713:00 hod.Blaugranas futsalRAMEKO3:8(1:1)
17.12.201714:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínZelená Lagúna7:11(1:4)
17.12.201715:00 hod.OFK Sečovská PoliankaHencovce7:3(4:1)
17.12.201717:00 hod.Nižný HrabovecTricolores1:10(1:5)
17.12.201718:00 hod.KanonieriILaS Tango2:5(1:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub, Gazdík Jozef (1), Kovaľ Martin (1), Mati Miroslav, Mikita Matúš, Slivka Lukáš, Soták Sebastián, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Suchý (ILaS Tango) - Hrivňák (Kanonieri), Imrich (Tricolores), Magura (Hennessy), Šeba (Zelená Lagúna)


3. kolo
10.12.201712:00 hod.Nižný HrabovecHencovce10:14(2:6)
10.12.201713:00 hod.KanonieriFC Giglovce8:6(5:3)
10.12.201714:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínRAMEKO7:14(3:9)
10.12.201715:00 hod.Blaugranas futsalILaS Tango3:11(2:4)
10.12.201716:00 hod.Zelená LagúnaTricolores10:13(5:8)
10.12.201718:00 hod.OFK Sečovská PoliankaLPP Group9:5(3:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Dobranský Matej (1), Kovaľ Martin, Mati Miroslav (6), Mikita Matúš (3), Soták Sebastián (1), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (2),
All stars kola :
Mika (Hennessy) - Zubko (OFK Sečovská Polianka), Mati (Hencovce), Košuda (Tricolores), Hrivňák (Kanonieri)


2. kolo
03.12.201712:00 hod.HennessyOFK Elevátor Žalobín2:10(1:8)
03.12.201713:00 hod.Zelená LagúnaNižný Hrabovec4:4(3:1)
03.12.201714:00 hod.RAMEKOOFK Sečovská Polianka11:8(6:2)
03.12.201716:00 hod.LPP GroupFC Giglovce12:2(6:2)
03.12.201717:00 hod.HencovceKanonieri4:16(3:6)
03.12.201718:00 hod.TricoloresBlaugranas futsal1:2(1:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub, Demčák Anton, Gazdík Jozef (1), Maľar Daniel (1), Mikita Matúš (1), Soták Sebastián, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Dudáš (Blaugranas futsal) - Ficko (Tricolores), Samsely (RAMEKO), Maďarík (Zelená Lagúna), Mezej P. (Nižný Hrabovec)


1. kolo
26.11.201712:00 hod.HencovceTricolores4:6(2:4)
26.11.201713:00 hod.FC GiglovceNižný Hrabovec7:8(0:3)
26.11.201714:00 hod.OFK Elevátor ŽalobínLPP Group3:17(2:7)
26.11.201715:00 hod.RAMEKOHennessy15:3(7:2)
26.11.201716:00 hod.ILaS TangoZelená Lagúna5:8(3:3)
26.11.201718:00 hod.KanonieriOFK Sečovská Polianka8:6(5:5)
Zostava mužstva Hencoviec :
Kokoruďa Jakub - Černý Jakub, Demčák Anton, Dobranský Matej (1), Gazdík Jozef, Kovaľ Martin, Mikita Matúš, Soták Sebastián, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (3), Venceľ Ondrej,
All stars kola :
Frindt (Tricolores) - Venceľ M. (Hencovce), Hrivňák (Kanonieri), Mezej J. (Nižný Hrabovec), Šeba J. (Zelená Lagúna)

Registered ® Tongel Ivo 2012-2018 and OcFK Hencovce