NAŠA SÚPISKA

    Ø
    Gazdík Jozef
    131,49
    Dzurina Matúš
    111,86
    Černý Jakub
    101,38
    Venceľ Matej
    101,19
    Venceľ Ondrej
    101,19
    Dobranský Matej
    60,88
    Mikita Matúš
    50,69
    Soták Sebastián
    50,86
    Petro Tomáš
    30,48
    Tomáš Lukáš
    30,39
    Dzurina Tomáš
    10,52
    Hajdúch Marek
    10,33
    Hanusin Matúš
    00,01
    Leškanič Michal
    00,01
    Sopko Tibor
    00,01

Vranovská liga v halovom futbale 2016/2017

ZŠ Bernolákova

VHL

VHL

VHL

TOP

Najlepší strelci
35 gólov
Radoslav Homoľa
ILaS Tango
29 gólov
Mikuláš Fedor
Ekospol Vranov
28 gólov
Peter Magura
Hennessy
20 gólov
Ján Matta
ILaS Tango
18 gólov
Daniel Hreha
Ekospol Vranov
16 gólov
Jakub Polačko a Michal Hajník
Ekospol Vranov, RAMEKO
15 gólov
Kristián Hirko
Sečovská Polianka
14 gólov
Ján Šeba
Zelená Lagúna

All stars súťaže
Michal Suchý (ILaS Tango)
Michal Hajník (RAMEKO)
Mikuláš Fedor (EKOSPOL Vranov)
Jakub Černý (Hencovce)
Peter Magura (Hennessy)

Individuálne ocenenia
Najlepší brankár
Kristián Bálint (RAMEKO)
Najlepší strelec
Radoslav Homoľa (ILaS Tango)
Najužitočnejší hráč
Radoslav Homoľa (ILaS Tango)

Tabuľka

Názov klubu Z V R P Body+/- ØØ
1.RAMEKO10910100:31286910,03,1
2.Hencovce1090183:4727368,34,7
3.ILaS Tango1081193:5425399,35,4
4.Ekospol Vranov10604114:60185411,46,0
5.Kanonieri1050565:581576,55,8
6.OFK Sečovská Polianka1040669:8012-116,98,0
7.Tricolores1040648:6712-194,86,7
8.Zelená Lagúna1030752:939-415,29,3
9.Hennessy1030751:959-445,19,5
10.Blaugranas futsal1020845:786-334,57,8
11.FC Giglovce1010936:933-573,69,3

VHL

Jednotlivé kolá



11. kolo
18.02.201715:00 hod.HennessyOFK Sečovská Polianka5:14(0:6)
18.02.201716:00 hod.Blaugranas futsalZelená Lagúna11:13(7:7)
18.02.201717:00 hod.FC GiglovceKanonieri0:10(0:5)
18.02.201718:00 hod.TricoloresEkospol Vranov7:6(4:3)
18.02.201719:00 hod.ILaS TangoRAMEKO4:4(2:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
All stars kola :
R.Boroš (Kanonieri) - Hirko (Sečovská Polianka), Šeba (Zelená Lagúna), Lipkoš (Tricolores), Hajník (RAMEKO)


10. kolo
12.02.201714:00 hod.HennessyFC Giglovce9:4(5:0)
12.02.201715:00 hod.ILaS TangoHencovce9:12(4:5)
12.02.201716:00 hod.OFK Sečovská PoliankaTricolores9:11(8:4)
12.02.201717:00 hod.Blaugranas futsalEkospol Vranov3:14(2:5)
12.02.201718:00 hod.RAMEKOZelená Lagúna13:2(4:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub (1), Dobranský Matej (2), Gazdík Jozef (2), Mikita Matúš (1), Soták Sebastián (3), Tomáš Lukáš (1), Venceľ Matej (2), Venceľ Ondrej,
All stars kola :
Fedor (Zelená Lagúna) - Dobranský (Hencovce), Košuda (Tricolores), Matta (ILaS Tango), Magura (Hennessy)


9. kolo
05.02.201714:00 hod.FC GiglovceEkospol Vranov8:13(3:9)
05.02.201715:00 hod.Zelená LagúnaOFK Sečovská Polianka5:6(2:3)
05.02.201716:00 hod.KanonieriBlaugranas futsal12:1(5:0)
05.02.201717:00 hod.HencovceRAMEKO3:10(0:2)
05.02.201718:00 hod.HennessyILaS Tango9:18(6:8)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub, Dobranský Matej, Dzurina Matúš, Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef (1), Hanusin Matúš, Leškanič Michal, Mikita Matúš (1), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej, Venceľ Ondrej (1),
All stars kola :
Bálint (RAMEKO) - Marcinko (EKOSPOL), J. Babinský (Kanonieri), Chromý (OFK S. Polianka), Matta (ILaS Tango)


8. kolo
29.01.201714:00 hod.Zelená LagúnaHencovce0:5(0:0)kontumácia
29.01.201715:00 hod.Ekospol VranovRAMEKO7:10(6:4)
29.01.201716:00 hod.TricoloresHennessy12:2(7:0)
29.01.201717:00 hod.Blaugranas futsalOFK Sečovská Polianka7:10(1:5)
29.01.201718:00 hod.KanonieriILaS Tango3:7(3:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
All stars kola :
Svepeš (Sečovská Polianka) - P. Košuda (Tricolores), Samsely (RAMEKO), Fedor (EKOSPOL), Matta (ILaS Tango)


7. kolo
22.01.201714:00 hod.FC GiglovceZelená Lagúna3:9(1:5)
22.01.201715:00 hod.HennessyKanonieri9:4(3:3)
22.01.201716:00 hod.HencovceTricolores14:2(4:2)
22.01.201717:00 hod.RAMEKOBlaugranas futsal11:2(4:1)
22.01.201718:00 hod.ILaS TangoEkospol Vranov6:5(3:4)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš (1) - Dzurina Matúš (2), Gazdík Jozef (3), Mikita Matúš (1), Soták Sebastián, Tomáš Lukáš (1), Venceľ Matej (4), Venceľ Ondrej (2),
All stars kola :
Suchý (ILaS Tango) - Hreha (Ekospol Vranov), Šeba (Zelená Lagúna), Magura (Hennessy), Matta (ILaS Tango)


6. kolo
15.01.201714:00 hod.KanonieriHencovce3:8(2:4)
15.01.201715:00 hod.Blaugranas futsalILaS Tango2:4(1:0)
15.01.201716:00 hod.OFK Sečovská PoliankaFC Giglovce6:3(1:1)
15.01.201717:00 hod.Ekospol VranovHennessy15:2(8:2)
15.01.201718:00 hod.TricoloresZelená Lagúna2:6(1:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub (1), Dobranský Matej, Dzurina Matúš (1), Gazdík Jozef (2), Hajdúch Marek (1), Mikita Matúš, Soták Sebastián (1), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (1),
All stars kola :
Dudáš (Blaugranas) - Šeba (Zelená Lagúna), Gazdík (Hencovce), Ceľuch (Sečovská Polianka), Homoľa (ILaS Tango)


5. kolo
08.01.201714:00 hod.KanonieriTricolores5:2(2:1)
08.01.201715:00 hod.Ekospol VranovZelená Lagúna20:6(7:1)
08.01.201716:00 hod.OFK Sečovská PoliankaILaS Tango4:9(0:4)
08.01.201717:00 hod.Blaugranas futsalHencovce4:8(2:3)
08.01.201718:00 hod.RAMEKOFC Giglovce11:2(6:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Gazdík Jozef - Černý Jakub (1), Dobranský Matej (1), Dzurina Tomáš (1), Hajdúch Marek, Mikita Matúš (1), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (3),
All stars kola :
Vangor (Kanonieri) - Venceľ O. (Hencovce), Samsely (RAMEKO), Lipkoš (Tricolores), Homoľa (ILaS Tango)


4. kolo
18.12.201613:00 hod.FC GiglovceHencovce3:10(1:5)
18.12.201614:00 hod.OFK Sečovská PoliankaEkospol Vranov3:16(3:6)
18.12.201615:00 hod.HennessyZelená Lagúna8:5(2:3)
18.12.201616:00 hod.ILaS TangoTricolores9:4(3:2)
18.12.201618:00 hod.RAMEKOKanonieri10:4(4:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš (2) - Černý Jakub (1), Dobranský Matej (1), Dzurina Matúš (3), Gazdík Jozef, Mikita Matúš (1), Sopko Tibor, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej (1),
All stars kola :
Petro (Hencovce) - Homoľa (ILaS Tango), Polačko (Ekospol), Magura (Hennessy), Demčák (RAMEKO)


3. kolo
11.12.201613:00 hod.FC GiglovceTricolores5:3(2:0)
11.12.201614:00 hod.Zelená LagúnaKanonieri2:10(0:4)
11.12.201616:00 hod.RAMEKOOFK Sečovská Polianka8:4(3:1)
11.12.201617:00 hod.HencovceEkospol Vranov11:8(4:4)
11.12.201618:00 hod.HennessyBlaugranas futsal1:3(0:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub (4), Dobranský Matej (1), Dzurina Matúš (4), Gazdík Jozef (1), Mikita Matúš, Soták Sebastián, Tomáš Lukáš (1), Venceľ Matej, Venceľ Ondrej,
All stars kola :
Fečko (FK Giglovce) - Černý (Hencovce), Fedor (Ekospol), Vasilko (FK Giglovce), Kočiš (Blaugranas)


2. kolo
04.12.201613:00 hod.OFK Sečovská PoliankaHencovce4:6(1:4)
04.12.201614:00 hod.Ekospol VranovKanonieri10:4(5:2)
04.12.201615:00 hod.Blaugranas futsalTricolores2:4(1:2)
04.12.201617:00 hod.ILaS TangoFC Giglovce12:7(7:2)
04.12.201618:00 hod.RAMEKOHennessy14:2(5:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub (2), Dobranský Matej, Gazdík Jozef (2), Hajdúch Marek, Mikita Matúš, Soták Sebastián (1), Tomáš Lukáš, Venceľ Matej (1), Venceľ Ondrej,
All stars kola :
Frindt (Tricolores) - Sarvaš (FK Holčíkovce), Homoľa (ILaS Tango), Horský (Zelená Lagúna), Gazdík (Hencovce)


1. kolo
27.11.201614:00 hod.Zelená LagúnaILaS Tango4:15(2:7)
27.11.201615:00 hod.Blaugranas futsalFC Giglovce10:1(6:1)
27.11.201616:00 hod.KanonieriOFK Sečovská Polianka10:9(6:4)
27.11.201617:00 hod.TricoloresRAMEKO1:9(0:3)
27.11.201618:00 hod.HencovceHennessy6:4(5:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub, Dobranský Matej (1), Dzurina Matúš (1), Gazdík Jozef (2), Mikita Matúš, Soták Sebastián, Tomáš Lukáš, Venceľ Matej, Venceľ Ondrej (2),
All stars kola :
Klembara (Hennessy) - J.Babinský (Kanonieri), O.Venceľ (Hencovce), Fedor (Ekospol), Matkobiš (Holčíkovce)

Registered ® Tongel Ivo 2012-2018 and OcFK Hencovce