NAŠA SÚPISKA

    Ø
    Gazdík Jozef
    151,510
    Černý Jakub
    121,39
    Venceľ Matej
    100,911
    Dzurina Matúš
    91,18
    Hrivňák Dávid
    81,17
    Slivka Lukáš
    81,08
    Soták Sebastián
    80,810
    Dobranský Matej
    40,410
    Hajdúch Marek
    41,04
    Trella Lukáš
    40,58
    Adi Milan
    30,311
    Dzurina Tomáš
    20,37
    Mikita Matúš
    10,111
    Petro Tomáš
    10,111
    Sopko Tibor
    00,01

Vranovská liga v halovom futbale 2015/2016

ZŠ Bernolákova

VHL

Tabuľka

Názov klubu Z V R P Body+/- ØØ
1.Environ131300219:363918316,92,8
2.ILaS Tango131201146:57368911,24,4
3.RAMEKO131102161:573310412,44,4
4.Hencovce1390494:7127237,25,5
5.Real1370678:8221-46,06,3
6.Kanonieri1360764:7718-134,95,9
7.OFK Sečovská Polianka1360768:10018-325,27,7
8.Tricolores1352655:9217-374,27,1
9.Portori1351797:951627,57,3
10.Cervena Zvezda1350866:11315-475,18,7
11.ALMA Hrabovec1340982:12512-436,39,6
12.Hennessy13409100:14512-457,711,2
13.Partička13201166:1456-795,111,2
14.Magic Team13011253:1541-1014,111,9

TOP

Najlepší strelci
62 gólov
Michal Leškanič
Environ
56 gólov
Radoslav Homoľa
ILaS Tango
47 gólov
Peter Magura
Hennessy
44 gólov
Jakub Straka
RAMEKO
40 gólov
Lukáš Kulich
Environ
29 gólov
Andrej Gaži
ALMA Hrabovec
26 gólov
Ondrej Venceľ
Environ
25 gólov
Branislav Soták
Environ
21 gólov
Matúš Demčák
RAMEKO
20 gólov
Ján Matta
ILaS Tango
20 gólov
Jakub Polačko
Portori

All stars súťaže
Marek Vangor (Tricolores)
Matúš Mikita (Hencovce)
Tomáš Vožný (RAMEKO)
Jakub Polačko (Portori)
Radoslav Homoľa (ILaS Tango)


Individuálne ocenenia
Najlepší brankár
Michal Suchý (ILaS Tango)
Najlepší strelec
Michal Leškanič (Environ)
Najužitočnejší hráč
Lukáš Kulich (Environ)

Jednotlivé kolá



13. kolo
20.02.201612:00 hod.RealKanonieri8:6(3:3)
20.02.201613:00 hod.PartičkaCervena Zvezda0:5(0:0)kontumácia
20.02.201614:00 hod.HennessyOFK Sečovská Polianka10:9(5:5)
20.02.201615:00 hod.TricoloresPortori5:5(1:2)
20.02.201616:00 hod.HencovceMagic Team5:0(0:0)kontumácia
20.02.201617:00 hod.ALMA HrabovecRAMEKO7:8(1:5)
20.02.201618:00 hod.EnvironILaS Tango6:4(3:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
All stars kola :
Suchý (ILaS Tango) - Fedor (Portori), Gaži (ALMA Hrabovec), Leškanič (Environ), Magura (Hennessy)


12. kolo
14.02.201612:00 hod.ALMA HrabovecMagic Team7:4(2:4)
14.02.201613:00 hod.EnvironOFK Sečovská Polianka17:2(8:0)
14.02.201614:00 hod.HencovcePortori6:4(3:0)
14.02.201615:00 hod.ILaS TangoRAMEKO8:4(4:2)
14.02.201616:00 hod.HennessyCervena Zvezda6:8(1:4)
14.02.201617:00 hod.PartičkaKanonieri3:5(1:3)
14.02.201618:00 hod.RealTricolores5:6(1:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Dobranský Matej, Dzurina Tomáš (2), Mikita Matúš, Soták Sebastián (3), Trella Lukáš (1), Venceľ Matej,
All stars kola :
Suchý (ILaS Tango) - Mikita (Hencovce), Pačuta (Tricolores), Janočko (Kanonieri), Leškanič (Environ)


11. kolo
07.02.201612:00 hod.OFK Sečovská PoliankaALMA Hrabovec8:11(3:6)
07.02.201613:00 hod.Magic TeamHennessy5:13(3:4)
07.02.201614:00 hod.PortoriPartička19:5(3:0)
07.02.201615:00 hod.Cervena ZvezdaHencovce4:14(1:7)
07.02.201616:00 hod.KanonieriTricolores1:3(1:0)
07.02.201617:00 hod.RAMEKOEnviron0:11(0:5)
07.02.201618:00 hod.ILaS TangoReal9:5(4:4)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš (1) - Adi Milan (1), Dobranský Matej, Dzurina Matúš (1), Gazdík Jozef (6), Mikita Matúš, Slivka Lukáš (3), Venceľ Matej (2),
All stars kola :
Ladomerský (Environ) - Paľuš (ILaS Tango), Kopčo (Tricolores), Gaži (ALMA Hrabovec), P.Tokár (Real)


10. kolo
31.01.201612:00 hod.EnvironHennessy25:6(9:0)
31.01.201613:00 hod.OFK Sečovská PoliankaTricolores4:3(1:2)
31.01.201614:00 hod.ILaS TangoHencovce7:2(3:1)
31.01.201615:00 hod.Cervena ZvezdaPortori4:7(2:2)
31.01.201616:00 hod.RAMEKOPartička25:4(11:2)
31.01.201617:00 hod.ALMA HrabovecReal1:6(1:2)
31.01.201618:00 hod.Magic TeamKanonieri5:7(2:2)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Černý Jakub, Dobranský Matej, Dzurina Matúš, Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef, Hrivňák Dávid, Mikita Matúš, Slivka Lukáš, Soták Sebastián (1), Trella Lukáš (1), Venceľ Matej,
All stars kola :
Dudáš (Real) - Takáč (OFK Sečovská Polianka), Sciranka (Kanonieri), Šmajda (Magic Team), Fedor (Portori)


9. kolo
24.01.201612:00 hod.HennessyALMA Hrabovec10:13(5:7)
24.01.201613:00 hod.PartičkaILaS Tango4:12(1:6)
24.01.201614:00 hod.HencovceEnviron5:14(4:5)
24.01.201615:00 hod.PortoriMagic Team10:3(4:2)
24.01.201616:00 hod.KanonieriOFK Sečovská Polianka3:5(2:2)
24.01.201617:00 hod.TricoloresRAMEKO2:12(1:3)
24.01.201618:00 hod.RealCervena Zvezda8:5(3:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Černý Jakub (2), Dobranský Matej, Dzurina Matúš (1), Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef (1), Hajdúch Marek, Mikita Matúš, Soták Sebastián, Trella Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Dudáš (Real) - Takáč (OFK Sečovská Polianka), Ihnát (Environ), Magura (Hennessy), Gaži (ALMA Hrabovec)


8. kolo
17.01.201612:00 hod.KanonieriCervena Zvezda5:2(2:1)
17.01.201613:00 hod.HennessyILaS Tango5:22(1:9)
17.01.201614:00 hod.EnvironALMA Hrabovec18:5(8:4)
17.01.201615:00 hod.RealPortori9:8(4:2)
17.01.201616:00 hod.TricoloresMagic Team5:5(0:3)
17.01.201617:00 hod.RAMEKOHencovce9:2(4:0)
17.01.201618:00 hod.PartičkaOFK Sečovská Polianka4:8(1:6)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Černý Jakub, Dobranský Matej, Dzurina Matúš (1), Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef, Hajdúch Marek, Hrivňák Dávid, Mikita Matúš, Soták Sebastián (1), Venceľ Matej,
All stars kola :
Svepeš (OFK Sečovská Polianka) - K.Babinský (Kanonieri), Slivák (Magic Team), P.Tokár (ILaS Tango), Demčák (RAMEKO)


7. kolo
10.01.201612:00 hod.OFK Sečovská PoliankaMagic Team8:5(2:4)
10.01.201613:00 hod.EnvironKanonieri12:2(8:0)
10.01.201614:00 hod.ILaS TangoPortori7:5(4:1)
10.01.201615:00 hod.RealHencovce8:12(4:7)
10.01.201616:00 hod.HennessyPartička12:5(2:5)
10.01.201617:00 hod.RAMEKOCervena Zvezda14:2(6:0)
10.01.201618:00 hod.ALMA HrabovecTricolores6:5(5:0)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Černý Jakub (2), Dobranský Matej (3), Dzurina Matúš (2), Gazdík Jozef (1), Slivka Lukáš, Soták Sebastián (1), Venceľ Matej (3),
All stars kola :
Junak (ALMA Hrabovec) - Manduľak (Portori), Dobranský (Hencovce), Janok (Partička), Hajdúch Ján (ILaS Tango)


6. kolo
03.01.201612:00 hod.TricoloresHennessy7:4(4:1)
03.01.201613:00 hod.PortoriEnviron5:12(1:7)
03.01.201614:00 hod.Cervena ZvezdaILaS Tango7:16(2:11)
03.01.201615:00 hod.KanonieriALMA Hrabovec11:5(7:1)
03.01.201616:00 hod.OFK Sečovská PoliankaReal4:3(2:3)
03.01.201617:00 hod.Magic TeamRAMEKO2:20(1:12)
03.01.201618:00 hod.PartičkaHencovce7:12(2:5)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Dzurina Matúš (1), Gazdík Jozef (5), Hajdúch Marek (3), Hrivňák Dávid (3), Mikita Matúš, Slivka Lukáš, Trella Lukáš,
All stars kola :
Svepeš (OFK Sečovská Polianka) - Breda (Kanonieri), Gazdík (Hencovce), Leškanič (Environ), Magura (Hennessy)


5. kolo
27.12.201512:00 hod.ALMA HrabovecPortori5:13(4:6)
27.12.201513:00 hod.EnvironCervena Zvezda23:2(12:0)
27.12.201514:00 hod.ILaS TangoMagic Team16:5(3:3)
27.12.201515:00 hod.RealPartička9:3(2:2)
27.12.201516:00 hod.HennessyKanonieri9:11(5:7)
27.12.201517:00 hod.HencovceTricolores2:5(1:4)
27.12.201518:00 hod.RAMEKOOFK Sečovská Polianka13:2(6:1)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Černý Jakub (2), Dobranský Matej, Gazdík Jozef, Mikita Matúš, Slivka Lukáš, Soták Sebastián, Trella Lukáš, Venceľ Matej,
All stars kola :
Vangor (Tricolores) - Baran (Real), Milan Boroš (Tricolores), T. Sekera (Kanonieri), J. Polačko (Portori)


4. kolo
20.12.201512:00 hod.TricoloresEnviron1:19(1:11)
20.12.201513:00 hod.HencovceHennessy7:4(2:1)
20.12.201514:00 hod.KanonieriILaS Tango2:8(0:4)
20.12.201515:00 hod.Cervena ZvezdaOFK Sečovská Polianka5:7(3:3)
20.12.201516:00 hod.PartičkaALMA Hrabovec9:8(6:1)
20.12.201517:00 hod.PortoriRAMEKO6:17(3:9)
20.12.201518:00 hod.Magic TeamReal5:10(2:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Sopko Tibor - Adi Milan, Černý Jakub (2), Dobranský Matej (1), Hrivňák Dávid, Mikita Matúš (1), Soták Sebastián (1), Trella Lukáš (1), Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Svepeš (OFK Sečovská Polianka) - Havran (OFK Sečovská Polianka), Černý (Hencovce), Straka (RAMEKO), Špallek (ALMA Hrabovec)


3. kolo
13.12.201512:00 hod.KanonieriHencovce4:5(1:3)
13.12.201513:00 hod.Magic TeamEnviron1:34(0:14)
13.12.201514:00 hod.TricoloresPartička6:5(0:3)
13.12.201515:00 hod.Cervena ZvezdaALMA Hrabovec12:6(5:1)
13.12.201516:00 hod.PortoriHennessy6:11(5:6)
13.12.201517:00 hod.RAMEKOReal8:1(4:1)
13.12.201518:00 hod.OFK Sečovská PoliankaILaS Tango3:10(1:4)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan (1), Černý Jakub, Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef, Hrivňák Dávid (2), Mikita Matúš, Slivka Lukáš, Soták Sebastián (1), Trella Lukáš, Venceľ Matej (1),
All stars kola :
Klembara (Hennessy) - Bakajsa (Cervena Zvezda), Hrivňák (Hencovce), Matta (ILaS Tango), Soták (Tricolores)


2. kolo
06.12.201512:00 hod.Magic TeamPartička9:14(1:8)
06.12.201513:00 hod.OFK Sečovská PoliankaHencovce2:9(2:2)
06.12.201514:00 hod.PortoriKanonieri2:5(0:2)
06.12.201515:00 hod.Cervena ZvezdaTricolores5:3(2:1)
06.12.201516:00 hod.ILaS TangoALMA Hrabovec8:5(4:1)
06.12.201517:00 hod.EnvironReal13:0(6:0)
06.12.201518:00 hod.HennessyRAMEKO8:21(1:9)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan, Černý Jakub (1), Dobranský Matej, Dzurina Matúš (2), Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef (2), Hajdúch Marek (1), Hrivňák Dávid, Mikita Matúš, Slivka Lukáš (2), Soták Sebastián, Trella Lukáš (1), Venceľ Matej,
All stars kola :
Zán (Cervena Zvezda) - J.Biž (ILaS Tango), Matúš Dzurina (Hencovce), M.Biž (Kanonieri), Špallek (ALMA Hrabovec)


1. kolo
29.11.201512:00 hod.ILaS TangoTricolores19:4(8:1)
29.11.201513:00 hod.OFK Sečovská PoliankaPortori6:7(0:4)
29.11.201514:00 hod.EnvironPartička15:3(3:1)
29.11.201515:00 hod.ALMA HrabovecHencovce3:13(1:3)
29.11.201516:00 hod.Magic TeamCervena Zvezda4:5(2:4)
29.11.201517:00 hod.RAMEKOKanonieri10:2(3:0)
29.11.201518:00 hod.HennessyReal2:6(0:3)
Zostava mužstva Hencoviec :
Petro Tomáš - Adi Milan (1), Černý Jakub (3), Dobranský Matej, Dzurina Matúš (1), Dzurina Tomáš, Gazdík Jozef, Hrivňák Dávid (3), Mikita Matúš, Slivka Lukáš (3), Soták Sebastián, Venceľ Matej (2),
All stars kola :
Petro (Hencovce) - Bakajsa (Cervena Zvezda), Krivák (RAMEKO), Fekete (Portori), D.Tokár (Real)

Registered ® Tongel Ivo 2012-2018 and OcFK Hencovce